ART / Lithographs / Litograph in colors 13557170
nr 1355 7170
LITOGRAPH IN COLORS
Mats Nilsson, "Sheriff". Signed, numbered 132/200, unframed, sheet: 87, 5x69, 5,
Mats Nilsson, "Sheriff". Signerad, numrerad 132/200, oramat löst blad, bladets mått: 87,5x69,5
SEK 1100
Monday October 19 2020
at 19:58:35
500 kr
300 kr
350 kr (Robot)
1.000 kr
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr
1.000 kr (Robot)
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik