UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordspendyl 7639318
nr 763 9318
Bordspendyl
Frankrike, Paris, 1800-tal, marmor med förgyllningar, höjd: 36
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 juni 2012
kl 18:31:52
4/6 18:22:03