ART / Misc. paintings / Enamel painting 12189063
nr 1218 9063
ENAMEL PAINTING
1950s, unidentified artist. Signed, 57x88, wear, damages, böjd plåt.
1950-tal, Oidentifierad konstnär. Signerad, 57x88
Condition: slitage, skador, böjd plåt
800
SEK 600
Monday November 19 2018
at 19:41:59
500 kr
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr (Robot)
- Thema-auction
Nov 19
Retro (50/60-tal)
Read more about Retro (50/60-tal)