MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Writing set 9478631
nr 947 8631
WRITING SET
6 parts, marble, med rådjur, wear, damages.
6 del, marmor, med rådjur
Condition: slitage, skador
SEK 300
Monday Mars 9 2015
at 18:35:05
100 kr
250 kr