KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10605538
nr 1060 5538
Blandteknik
Else Nordenhem, Demonstration, signerad, motivet: 21x24
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 19:37:22
100 kr
150 kr