GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl 16123165
nr 1612 3165
BOWL
Gustavsbergs Studio, Stig Linberg. Length: 23, 5 cm, height: 7 cm, minor cracks.
Gustavsbergs Studio, signerad med Studiohanden, Stig Linberg. Längd: 23,5 cm, höjd: 7 cm
Condition: nagg
1000
SEK 700
Monday April 15 2024
at 19:41:13
700 kr
Gustavsbergs Studio