KONST / Litografier / Grafiskt blad 16182047
*
nr 1618 2047
Annika Elisabeth von Hausswolff
(f. 1967), Sverige
Grafiskt blad, Utan titel, 2021. Signerad, numrerad 11/50, daterad 2021. Digitalt collage. Fine art print på matt bomullspapper. Ur "Edition no 7" för Moderna Museets vänner 2021. Bildmått: ca 42x30 cm. Bladets mått: 48x33cm, oramat löst blad i en specialdesignad förpackning
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 19:33:58
- Konstnär/Designer
Annika Elisabeth von Hausswolff
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: digitalt collage grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige utan titel
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:50
*
Annika Elisabeth von Hausswolff
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff
nr 1618 2047
Annika Elisabeth von Hausswolff
(f. 1967), Sverige
Grafiskt blad, Utan titel, 2021. Signerad, numrerad 11/50, daterad 2021. Digitalt collage. Fine art print på matt bomullspapper. Ur "Edition no 7" för Moderna Museets vänner 2021. Bildmått: ca 42x30 cm. Bladets mått: 48x33cm, oramat löst blad i en specialdesignad förpackning
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Konstnär/Designer
Annika Elisabeth von Hausswolff
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: digitalt collage grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige utan titel
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:50