KONST / Litografier / Färglitografi 13862028
nr 1386 2028
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 128/250, Tuppar. Motivet: 45x36cm, yttermått inklusive ram: 63x49cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:15:20
400 kr
500 kr
22 mar
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin