ART / Etchings etc / Etching 9614005
nr 961 4005
ETCHING
Karl Gustaf Nilsson, landskap från Dalarna, 4/50, signed, 1962, subject: 23x29,
Karl Gustaf Nilsson, landskap från Dalarna, 4/50, signerad, 1962, motivet: 23x29
1000
SEK 700
Monday May 11 2015
at 18:49:11
11/5 18:28:17
- Thema-auction
May 11
50/60-tal
Read more about 50/60-tal