ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 16045242
*
nr 1604 5242
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Tomasz Holuj (b. 1947), Poland. Musikanter. Signed, mixed media, sheet: 25x50 cm, outer dimensions including frame: 35x60,
MIXED MEDIA, Musikanter. Signerad, blandteknik, bladets mått: 25x50 cm, yttermått inklusive ram: 35x60 cm
Tomasz Holuj, Polish painter, born in Krakow 1947.
Droit De Suite
Estimate:
500
Sold:
SEK 800
Auction date:
Monday Mars 11 2024
at 19:33:41
- Bid history
Time
Bidder
Bid
10/3 16:36:37
1
100 kr
11/3 15:36:40
2
200 kr
11/3 16:14:06
1
200 kr
11/3 16:14:06
2
200 kr (Robot)
11/3 16:15:10
1
250 kr
11/3 19:23:10
3
400 kr
11/3 19:23:57
1
350 kr
11/3 19:23:57
3
400 kr (Robot)
11/3 19:24:02
1
450 kr
11/3 19:25:19
3
500 kr
11/3 19:25:50
1
600 kr
11/3 19:26:49
3
700 kr
11/3 19:27:29
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik musikanter poland polen polish polsk tomasz holuj vattenfärg
-
3265 MIXED MEDIA
Tomasz Holuj (b. 1947), Poland. Cirkus. Signed, mi..//
Auction ends
this Monday
10 juni at 19:56
*
Tomasz Holuj
Tomasz Holuj, Polish painter, born in Krakow 1947.
Läs om budbetjänten
nr 1604 5242
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Tomasz Holuj (b. 1947), Poland. Musikanter. Signed, mixed media, sheet: 25x50 cm, outer dimensions including frame: 35x60,
MIXED MEDIA, Musikanter. Signerad, blandteknik, bladets mått: 25x50 cm, yttermått inklusive ram: 35x60 cm
Tomasz Holuj, Polish painter, born in Krakow 1947.
Droit De Suite | |
---|---|
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 800 |
Auction date: |
Monday Mars 11 2024 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
10/3 16:36:37 | 1 | 100 kr |
11/3 15:36:40 | 2 | 200 kr |
11/3 16:14:06 | 1 | 200 kr |
11/3 16:14:06 | 2 | 200 kr (Robot) |
11/3 16:15:10 | 1 | 250 kr |
11/3 19:23:10 | 3 | 400 kr |
11/3 19:23:57 | 1 | 350 kr |
11/3 19:23:57 | 3 | 400 kr (Robot) |
11/3 19:24:02 | 1 | 450 kr |
11/3 19:25:19 | 3 | 500 kr |
11/3 19:25:50 | 1 | 600 kr |
11/3 19:26:49 | 3 | 700 kr |
11/3 19:27:29 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik musikanter poland polen polish polsk tomasz holuj vattenfärg
-
3265 MIXED MEDIA
Tomasz Holuj (b. 1947), Poland. Cirkus. Signed, mi..//
Auction ends
this Monday
10 juni at 19:56