ART / Lithographs / Litograph in colors 10741268
nr 1074 1268
LITOGRAPH IN COLORS
signed, Målare, sheet: 50x61,
signerad, Målare, bladets mått: 50x61
SEK 100
Monday December 12 2016
at 19:51:08
12/12 00:31:13