LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 12187146
nr 1218 7146
FLOOR LAMP
"Kosta Lampan". Tota. Height: ca 130cm,
"Kosta Lampan". Tota. Höjd: ca 130cm
1000
SEK 600
Monday November 19 2018
at 19:47:35
- Thema-auction
Nov 19
Retro (50/60-tal)
Read more about Retro (50/60-tal)
FLOOR LAMP
nr 1218 7146
FLOOR LAMP
Estimate: | 1000 |
Sold: | SEK 600 |
Monday November 19 2018 |
- Thema-auction
Nov 19
Retro (50/60-tal)
På vår populära retroauktion med fokus på 50/60-talet samlar vi vackra och spännande designföremål av formgivare som Hertha Bengtson, Anna Castelli Ferrieri, Yngve Ekström, Hans-Agne Jakobsson, Lisa L ...Read more about Retro (50/60-tal)