KONST / Litografier / Färglitografi 15696058
nr 1569 6058
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 38x47 cm, yttermått inklusive ram: 62x71 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 20:09:35
2.000 kr
2.200 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow