KONST / Litografier / Färglitografi 10368125
nr 1036 8125
Zamy Steynovitz
(1951-2000), Israel
Färglitografi, Zamy Steynovitz (1951-2000), 126/275, signerad, motivet: 25x30
Zamy Steynovitz, israelisk bildkonstnär född 1951, död 2000.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2016
kl 19:22:53
6/5 22:50:07
Zamy Steynovitz
Läs mer om Zamy Steynovitz