ART / Lithographs / Litograph in colors 7753233
nr 775 3233
LITOGRAPH IN COLORS (F)
signed, -55, Blomma, subject size: 48 x 46,
signerad, -55, Blomma, motivets mått: 48 x 46
300
SEK 100
Monday September 3 2012
at 19:05:47
3/9 12:27:24