KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235311
nr 1423 5311
Per Sundberg
(1887-1968), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Senhöst". Olja på duk, 22x27cm, yttermått inklusive ram: 34x39cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:32:31
4/10 20:27:31
Per Sundberg
Läs mer om Per Sundberg