WATCHES & CLOCKS / Table clock / Alarm clock 10695067
*
nr 1069 5067
ALARM CLOCK
"Kuco", Russia,
"Kuco", Ryssland
Estimate:
400
Sold:
SEK 150
Auction date:
Monday November 14 2016
at 20:44:55
- Bid history
Time
Bidder
Bid
13/11 11:46:09
1
100 kr
14/11 18:40:17
2
Vinnande bud
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: rysk ryska ryskt ryssland väckarklocka
-
3050 LATERN CLOCK
inlaid woodwork. Height: 60 cm, missing glass.
Present: SEK 350
Auction ends
today
10 juni at 20:57
*
ALARM CLOCK
Read more about 50/60-tal
nr 1069 5067
ALARM CLOCK
"Kuco", Russia,
"Kuco", Ryssland
Estimate: | 400 |
---|---|
Sold: | SEK 150 |
Auction date: |
Monday November 14 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
13/11 11:46:09 | 1 | 100 kr |
14/11 18:40:17 | 2 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: rysk ryska ryskt ryssland väckarklocka
-
3050 LATERN CLOCK
inlaid woodwork. Height: 60 cm, missing glass.
Present: SEK 350
Auction ends
today
10 juni at 20:57