ÖVRIGT / Teknika / Skrivmaskin 8948277
*
nr 894 8277
Skrivmaskin
Princess 300
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:15:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/5 15:46:03
1
150 kr
3/5 15:57:46
1
250 kr
4/5 20:32:31
2
200 kr
4/5 20:32:57
2
300 kr
10/5 20:05:33
3
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skrivmaskin tecnica teknika
-
5191 Skrivmaskin
Olivetti. "Valentine", formgiven av Ettore Sottsas..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:01
*
Skrivmaskin
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 8277
Skrivmaskin
Princess 300
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/5 15:46:03 | 1 | 150 kr |
3/5 15:57:46 | 1 | 250 kr |
4/5 20:32:31 | 2 | 200 kr |
4/5 20:32:57 | 2 | 300 kr |
10/5 20:05:33 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skrivmaskin tecnica teknika
-
5191 Skrivmaskin
Olivetti. "Valentine", formgiven av Ettore Sottsas..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:01