KONST / Litografier / Färglitografi 14632103
nr 1463 2103
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 282/350. Färglitografi, bildmått: 21x29cm, yttermått inklusive ram: 34x41cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:16:31
19/4 15:31:31
25 apr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin