KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15029155
nr 1502 9155
Kjell Janne Wiborgh
(1905-1975), Sverige
Oljemålning, "Domsten". Signerad a tergo. Olja på pannå, 37x46 cm, yttermått inklusive ram: 53x62 cm
Kjell Janne Wiborgh, svensk bildkonstnär född 1905, död 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 november 2022
kl 20:07:34
13/11 00:06:29
Kjell Janne Wiborgh
Läs mer om Kjell Janne Wiborgh