KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12861155
nr 1286 1155
Randi Fischer
(1920-1997), Sverige
Akvarell, "Nysnö". Signerad. Motivet: 16x30 cm
Randi Fischer, svensk bildkonstnär född 1920 i Melbourne i Australien, död i Helsingborg 1997.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:53:16
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
700 kr
800 kr
6
1.400 kr
7
1.100 kr
6
1.200 kr (Budbetjänt)
7
1.300 kr
6
1.400 kr (Budbetjänt)
8
Randi Fischer
Läs mer om Randi Fischer