ART / Etchings etc / Colour etching 13152178
nr 1315 2178
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. "Smurfar, 1978. Signed, numbered 15/50. Haskel 157. Unframed. Subject: ca 12x16 cm, sheet: ca 33, 5x35 cm,
COLOUR ETCHING, "Smurfar, 1978. Signerad, numrerad 15/50. Haskel 157. Oramat löst blad. Motivet: ca 12x16 cm, bladets mått: ca 33,5x35 cm
700
SEK 900
Monday Mars 23 2020
at 19:57:22
500 kr
700 kr
800 kr
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander