KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 7324017
nr 732 4017
Tusch
osignerad, "Den sjunde prinsessan" mm: 13 x 19
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 december 2011
kl 17:19:10
100 kr
150 kr