KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914027
nr 1391 4027
Oidentifierad konstnär. Porträtt av en gosse. Signerad. Olja på pannå, 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 48x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:29:54
300 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr