KONST / Litografier / Färglitografi 16087056
*
nr 1608 7056
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 9/10, uggla. Färglitografi, bildmått: 65x45cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 mars 2024
kl 20:13:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/3 09:43:17
1
100 kr
20/3 20:06:00
2
150 kr
21/3 21:22:55
3
200 kr
23/3 17:49:12
4
350 kr
24/3 08:23:24
5
450 kr
24/3 20:31:02
6
450 kr
24/3 20:31:02
5
450 kr (Budbetjänt)
24/3 22:58:28
7
500 kr
25/3 19:00:26
8
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 65x45cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uggla
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1608 7056
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 9/10, uggla. Färglitografi, bildmått: 65x45cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/3 09:43:17 | 1 | 100 kr |
20/3 20:06:00 | 2 | 150 kr |
21/3 21:22:55 | 3 | 200 kr |
23/3 17:49:12 | 4 | 350 kr |
24/3 08:23:24 | 5 | 450 kr |
24/3 20:31:02 | 6 | 450 kr |
24/3 20:31:02 | 5 | 450 kr (Budbetjänt) |
24/3 22:58:28 | 7 | 500 kr |
25/3 19:00:26 | 8 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 65x45cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uggla
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49