ART / Oil paintings / Oil painting 13271017
nr 1327 1017
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spain. 'Mosebacke', Stockholmsmotiv från Södermalm. Signed. Oil on canvas, unframed, 98x95 cm,
OIL PAINTING, "Mosebacke", Stockholmsmotiv från Södermalm. Signerad. Olja på duk, oramad, 98x95 cm
Oscar Hernandez Soriano, Spanish-Swedish painter born på Kuba 1944, dead 2007.
700
SEK 500
Monday May 18 2020
at 20:22:00
17/5 20:11:02
Oscar Hernandez Soriano
Read more about Oscar Hernandez Soriano