ART / Lithographs / Litograph in colors 7721040
nr 772 1040
LITOGRAPH IN COLORS
67/260, subject size: 43x60,
67/260, motivets mått: 43x60
300
SEK 350
Monday August 20 2012
at 17:46:48
150 kr
300 kr