ART / Oil paintings / Oil painting 12702380
nr 1270 2380
OIL PAINTING
unidentified artist. Monogramsignerad OP, Hus vid hamn. Oil on panel, 40x65,
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad OP, Hus vid hamn. Olja på pannå, 40x65 cm
400
SEK 100
Monday August 26 2019
at 20:21:33
26/8 17:22:49