Föremål som liknar oljemålning Madonnan med barnet
3263 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
1016 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 29 januari 2024
3410 Oljemålning
Madonnan med Barnet, uppfodrad duk, 60x45
Såld: 3.600 kr
Såldes den 6 maj 2019
3071 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 10 september 2018
6365 Oljemålning
1700-tal, Signerad, Madonnan med Barnet, 46x38
Såld: 4.200 kr
Såldes den 23 april 2018
3280 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 juni 2017
6519 Oljemålning
1800-tal, Madonnan med Barnet, 78x59
Såld: 1.700 kr
Såldes den 21 november 2016
2271 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 januari 2016
4025 Oljemålning
1700-/1800-tal, Madonnan med Barnet, 82x63
Såld: 6.000 kr
Såldes den 30 mars 2015