4497 Akvareller
2 st, bland annat Bali. Motivet: 13,5x7,10x6
Såld: 150 kr
Såldes den 13 maj 2019 -
1234 Akvareller
4 st, Signerade, M Dramer, Batuan, Bali, 30x20 ca
Såld: 300 kr
Såldes den 14 maj 2018 -
7271 Akvarell
Stig Södersten (1906-1979), Bali 1930, 30x23
Såld: 250 kr
Såldes den 31 juli 2017
4472 Akvarell
El Tibali Mohammed, -89, 64x49
Såld: 100 kr
Såldes den 18 januari 2010 -
4490 Akvarell
Bali, -40, 20x30
Såld: 1.500 kr
Såldes den 16 november 2009 -
3309 Akvarell
Bali, 47x36
Såld: 550 kr
Såldes den 9 juni 2008
5485 Akvarell
Kalabaliken, 26x54
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 maj 2005 -
6057 Akvarell
"Kalabaliken" 26x55
Såld: 300 kr
Såldes den 31 januari 2005 -
2279 Akvarell
'Motiv från Bali' 16x20
Såld: 7.000 kr
Såldes den 20 december 2004