4357 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 25 september 2023 -
2630 Akvarell
Göran Brunius (1911-2005), fågel, 39x39
Såld: 450 kr
Såldes den 18 april 2016 -
2028 Akvarell
Göran Brunius (1911-2005), Hjort, 40x53 (oramad)
Såld: 350 kr
Såldes den 3 mars 2014
6300 Akvareller
Såld: 700 kr
Såldes den 7 oktober 2013 -
1065 Akvarell
Göran Brunius (1911-2005), 54x77
Såld: 150 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
3590 Akvarell
Göran Brunius (1911-2005), "Biätere", signerad, 54x40
Såld: 300 kr
Såldes den 7 maj 2012
3588 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 7 maj 2012 -
3587 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 7 maj 2012 -
6369 Akvarell
Göran Brunius (1911-2005), Gröngölingar, 63 x 48
Såld: 700 kr
Såldes den 14 november 2011