7157 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 2 maj 2016 -
3179 Etsning
efter Georges Rouault, Kvinna, motivets mått: 37 x 27
Såld: 300 kr
Såldes den 30 april 2012 -
6932 Etsning
signerad med blyerts Georges Rouault, 30x19
Såld: 1.100 kr
Såldes den 23 mars 2009
4799 Etsning
Georges Rouault, Figur 30x20
Såld: 650 kr
Såldes den 3 november 2008 -
4800 Etsning
Georges Rouault, 5x20
Såld: 1.500 kr
Såldes den 13 oktober 2008