6020 Affisch
Såld: 300 kr
Såldes den 9 september 2019 -
4163 Litografisk af..
Peter Dahl (f. 1934), Signerad, bladets mått: 62x45
Såld: 350 kr
Såldes den 27 juli 2015 -
1183 Litografisk af..
Såld: 700 kr
Såldes den 6 januari 2014
8783 Affisch
Signerad Peter Dahl, Fredmans epistlar, 61x44
Såld: 150 kr
Såldes den 25 oktober 2010 -
7009 Affisch
Sign Peter Dahl, Bellman, 60x44
Såld: 150 kr
Såldes den 28 november 2005 -
3020 Affisch
Peter Dahl, 70x50
Såld: 100 kr
Såldes den 8 mars 2004
5091 Affisch
Peter Dahl, 61x44
Såld: 400 kr
Såldes den 1 december 2003 -
1371 Affisch
Peter Dahl, Slå inte min kompis, 80-tal, 70 x 50
Såld: 600 kr
Såldes den 7 april 2003 -
2023 AFFISCH
Sign Peter Dahl
Såld: 350 kr
Såldes den 14 maj 2001