Föremål som liknar kannor
5193 Kannor
3 st, Gense / Bernadotte, Rostfritt
Såld: 400 kr
Såldes den 29 april 2024
3139 Kannor
+ vas, 4 delar, glas, nutida, Bohemia. Höjd: 18-26 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 15 april 2024
7416 Praktkannor
ett par, 1800-talets slut. Höjd: 43 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 1 april 2024
8208 Termoskannor
Såld: 2.600 kr
Såldes den 1 april 2024
3368 Gräddkannor
2 st, silver, 1873,1867. Höjd: 11-13, vikt: 240g ca
Såld: 1.300 kr
Såldes den 26 februari 2024
3236 Kannor
Såld: 600 kr
Såldes den 26 februari 2024
1003 Prydnadskannor
ett par, metall, 1800-tal. Höjd: 48 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 februari 2024
8384 Kannor
2 st. Höjd: 30-40 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 12 februari 2024
7323 Gräddkannor
Såld: 1.200 kr
Såldes den 5 februari 2024