KONST / Litografier / Färglitografi 12476250
nr 1247 6250
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 184/200, bladets mått: 61x45, löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:40:33
8/4 19:26:49
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd