KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13272509
nr 1327 2509
3 st, Monica Westberg, signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 24x33cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:48:51
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)