KONST / Litografier / Litografisk affisch 13152023
nr 1315 2023
Raoul Dufy
(1877-1953), Frankrike
Litografisk affisch, "Paris", Musée National Modern, oramat löst blad, ej signerad, bladets mått: 61x100 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:57:06
700 kr
800 kr
23 mar
Raoul Dufy
Läs mer om Raoul Dufy