KONST / Litografier / Färglitografi 7753175
*
nr 775 3175
Bertil Berg
(f. 1935), Sverige
Färglitografi , Bertil Berg (f. 1935), 1978, 13/99, 59x76
Bertil Berg, svensk målare och skulptör född i Göteborg 1935.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 september 2012
kl 19:19:43
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bertil Berg
Bertil Berg, svensk målare och skulptör född i Göteborg 1935.
Läs mer om Bertil Berg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bertil berg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:26
-
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29
-
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01
-
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:10
*
Bertil Berg
Bertil Berg, svensk målare och skulptör född i Göteborg 1935.
Läs mer om Bertil Berg
nr 775 3175
Bertil Berg
(f. 1935), Sverige
Färglitografi , Bertil Berg (f. 1935), 1978, 13/99, 59x76
Bertil Berg, svensk målare och skulptör född i Göteborg 1935.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 september 2012 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bertil Berg
Bertil Berg, svensk mÃ¥lare och skulptör född i Göteborg 1935.Läs mer om Bertil Berg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bertil berg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:26 -
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29 -
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01 -
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:10