![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7528346
*
nr 752 8346
Spegel
Funkis, höjd: 163
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 april 2012
kl 18:28:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/4 23:20:32
1
100 kr
6/4 16:12:27
2
200 kr
6/4 18:59:12
3
200 kr
8/4 15:23:15
3
250 kr
8/4 19:22:28
4
1.300 kr
9/4 16:31:28
5
700 kr
9/4 16:32:09
5
800 kr
9/4 18:11:46
6
1.000 kr
9/4 18:13:02
6
1.400 kr
9/4 18:23:17
7
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: funkis spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
nr 752 8346
Spegel
Funkis, höjd: 163
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 april 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/4 23:20:32 | 1 | 100 kr |
6/4 16:12:27 | 2 | 200 kr |
6/4 18:59:12 | 3 | 200 kr |
8/4 15:23:15 | 3 | 250 kr |
8/4 19:22:28 | 4 | 1.300 kr |
9/4 16:31:28 | 5 | 700 kr |
9/4 16:32:09 | 5 | 800 kr |
9/4 18:11:46 | 6 | 1.000 kr |
9/4 18:13:02 | 6 | 1.400 kr |
9/4 18:23:17 | 7 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: funkis spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27