KONST / Litografier / Färglitografi 9478559
*
nr 947 8559
Pernilla P Stappe
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Pernilla P Stappe (f. 1967), teatime, 31/275, signerad, motivet: 39x32
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 mars 2015
kl 20:16:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 09:26:40
1
300 kr
9/3 06:48:11
2
Vinnande bud
9/3 14:13:55
3
400 kr
9/3 14:13:55
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pernilla P Stappe
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Läs mer om Pernilla P Stappe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pernilla p stappe svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige teatime
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Pernilla P Stappe
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Pernilla P Stappe
nr 947 8559
Pernilla P Stappe
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Pernilla P Stappe (f. 1967), teatime, 31/275, signerad, motivet: 39x32
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 mars 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/3 09:26:40 | 1 | 300 kr |
9/3 06:48:11 | 2 | Vinnande bud |
9/3 14:13:55 | 3 | 400 kr |
9/3 14:13:55 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pernilla P Stappe
Pernilla Petersson Stappe, svensk mÃ¥lare född 1967.Läs mer om Pernilla P Stappe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pernilla p stappe svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige teatime
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27