KONST / Litografier / Färgserigrafi 12837068
nr 1283 7068
Valerio Adami
(f. 1935), Italien
Färgserigrafi, Signerad, numrerad 39/75, daterad 1970. Bladets mått: 65x49 cm
Valerio Adami, italiensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:19:37
21/10 18:14:37
21 okt