KONST / Litografier / Färglitografi 14776001
nr 1477 6001
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 59/125. Färglitografi. Bladets mått: 106x76 cm, yttermått inklusive ram: 112x82 cm
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:12:32
3/7 18:35:50
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson