MÖBLER / Skåp & hyllor / Kryddhylla 8597059
*
nr 859 7059
Kryddhylla
1950-tal, längd: 73 cm, djup: 18 cm, höjd: 22 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:49:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/11 13:19:58
1
300 kr
2/11 12:07:37
2
150 kr
2/11 12:10:19
2
250 kr
11/11 18:39:39
3
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kryddhylla skåp
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:53
-
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:18
-
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:15
-
3173 Nattygsbord
Rokokostil. Bredd: 39 cm, djup: 31 cm, höjd: 74 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:34
-
3177 Skåp
Allmoge. Bredd: 75 cm, djup: 33 cm, höjd: 95 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 18:34
-
7067 Vitrinskåp
1900-tal, Holländsk modell. Bredd: 133 cm, djup: 4..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:21
*
Kryddhylla
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7059
Kryddhylla
1950-tal, längd: 73 cm, djup: 18 cm, höjd: 22 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/11 13:19:58 | 1 | 300 kr |
2/11 12:07:37 | 2 | 150 kr |
2/11 12:10:19 | 2 | 250 kr |
11/11 18:39:39 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kryddhylla skåp
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:53 -
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:18 -
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:15
-
3173 Nattygsbord
Rokokostil. Bredd: 39 cm, djup: 31 cm, höjd: 74 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:34 -
3177 Skåp
Allmoge. Bredd: 75 cm, djup: 33 cm, höjd: 95 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 18:34 -
7067 Vitrinskåp
1900-tal, Holländsk modell. Bredd: 133 cm, djup: 4..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:21