KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10256048
nr 1025 6048
Träsnitt
Suttner, EA-upplaga, signerad, -85mm: 25x32
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:06:07
150 kr
14 mar