KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9421848
nr 942 1848
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), olja på pannå, ej signerad, 87x21
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:05:25
26/4 19:24:12
27 apr
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt