KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12261041
nr 1226 1041
Nino Ramsby
(f. 1972), Sverige
Blandteknik, "Hornstull". Signerad, daterad Nino 2018. Mixed media (fine art print + akvarell), monterad på glas, 30x23 cm. Skänkt till auktionen av konstnären genom stadsbrud Babben Larsson
Nino Ramsby, svensk bildkonstnär född 1972.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00
150 kr
200 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr
800 kr
2.000 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
6
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
6
ledande budet*
18 okt
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Läs mer om Stadsbrudskåren