KONST / Litografier / Färglitografi 11919076
*
nr 1191 9076
Philippe Henri Noyer
(1917-1985), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 180/180, bladets mått: 85x60 cm
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juni 2018
kl 19:26:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/6 19:00:34
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Philippe Henri Noyer
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.
Läs mer om Philippe Henri Noyer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad philippe henri noyer
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Philippe Henri Noyer
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.
Läs mer om Philippe Henri Noyer
nr 1191 9076
Philippe Henri Noyer
(1917-1985), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 180/180, bladets mått: 85x60 cm
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 juni 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/6 19:00:34 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Philippe Henri Noyer
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.Läs mer om Philippe Henri Noyer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad philippe henri noyer
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09