KONST / Litografier / Färglitografi 9513286
nr 951 3286
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), signerad 1979, 96/460, motivet: 64x49
Kondition: saknar glas
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:19:21
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr