KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15936006
nr 1593 6006
Ingegerd Möller-Nygren
(f. 1928), Sverige
Signerad, akvarell. Bladets mått: 14x21 cm, yttermått inklusive ram: 51x40 cm
Ingegerd Möller-Nygren, svensk målare född 1928.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:03:48
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Ingegerd Möller-Nygren
Läs mer om Ingegerd Möller-Nygren