GLAS OCH KERAMIK / Glas / Karaff + starkvinsglas 7574092
nr 757 4092
Karaff + starkvinsglas
7 del, Karaff med silvermontering, etsad dekor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 maj 2012
kl 18:24:23
7/5 18:05:45